Kontenery na odpady

Przy każdej budowie czy remoncie powstaje problem z pozbywaniem się odpadów i śmieci. Nawet przy małych inwestycjach tworzy się sterta gruzu, zużytych materiałów budowlanych, starego sprzętu i wyposażenia. Zawsze powstaje pytanie, co z tym zrobić? Najlepszym rozwiązaniem, sprawdzonym od lat jest wynajem kontenera na gruz.

W związku z zaostrzonymi przepisami dotyczącymi wywozu śmieci kontenery na odpady są podstawiane przez gminę lub wynajmowane przez firmy albo osoby prywatne, zwłaszcza w sytuacjach, kiedy ilość odpadów przekracza limit bezpłatnego odbioru.

Wygodny sposób pozbywania się odpadów

Kontenery to duże pojemniki, transportowane pojazdami ciężarowymi, zwanymi w zależności od sposobu załadunku hakowcami lub bramowcami. Kontenery dostarczane są na miejsce wybrane przez klienta, gdzie są pozostawiane, aż do napełnienia. Pozwalają na wygodne gromadzenie i pozbywanie się niepotrzebnych odpadów. Mogą być wykorzystywane do transportu różnego typu pozostałości i śmieci. Praktycznie możemy z ich pomocą pozbywać się wszystkiego, co nie jest niebezpieczne, zabronione lub podlega specjalnemu recyklingowi, i co nie jest cieczą. Najczęściej są to odpady budowlane i gruz. Bez problemu można gromadzić w nich resztki pustaków i cegieł, odpady płytek ceramicznych oraz niewykorzystane kleje i zaprawy, jak również deski i panele.

Do kogo kierujemy naszą usługę?

Najczęstszym odbiorcą usług wynajmu kontenerów na odpady są firmy budowlane i porządkowe. Korzystają one z kontenerów podczas budów, remontów i przy rozbiórkach budynków oraz przy wykonywaniu prac porządkowych w mieszkaniach i na posesjach. Firmy ogrodnicze często wykorzystuję pojemniki na odpady do gromadzenia skoszonej trawy, czy pozostałości po przycinaniu lub wycince drzew i krzewów. Osoby prywatne, mogą zamówić u nas kontener, który będzie pomocny podczas porządkowania mieszkań, przy wymianie mebli lub zmianie wyposażenia domu. Dysponujemy kontenerami na odpady o objętościach: 2 m3, 3,5 m3, 7 m3, 17 m3, 36 m3 i 40 m3.