Worki Big-Bag na gruz

Wywóz gruzu oraz odpadów pobudowlanych i poremontowych realizujemy również przy użyciu worków Big-Bag na gruz o pojemności 1 m3. Wywóz odpadów w workach Big-Bag ma szereg zalet. Przede wszystkim worki na gruz zajmują zdecydowanie mniej miejsca niż kontenery. Ponadto, ich umiejscowienie można odwlec aż do momentu rozpoczęcia remontu. Worki Big-Bag dostarcza kurier a płatność odbywa się za pośrednictwem bezpiecznych płatności PayU.

Zamów worek na gruz u naszego partnera ecoexpress24.pl

Wygodny sposób zamawiania usługi odbioru worków

Gdy kurier dostarczy worek pod wskazany przez Ciebie adres a Ty uzupełnisz go odpadami z gruzu lub odpadami poremontowymi, jedyne co pozostanie Ci zrobić to złożyć zamówienie usługi odbioru worka. Jak złożyć takie zamówienie? To proste:

  1. Przejdź na stronę ecoexpress24.pl
  2. W polu z lokalizacją wpisz adres odbioru odpadów
  3. Wybierz rodzaj odpadu a następnie opcję “Worek Big-Bag”
  4. Uzupełnij formularz i opłać zamówienie

UWAGA: Odpady odbieramy zwykle w przeciągu jednego dnia roboczego. Zapoznaj się z informacjami dotyczącymi przygotowania posesji na odbiór worków Big-Bag.

Jak wyglądają worki na gruz?

Worki na gruz są wykonane z trwałego materiału, który umożliwia wywiezienie nawet 1 tony odpadów. Wyposażone są w 4 uchwyty, które służą do podnoszenia ich przez samochód ciężarowy typu HDS. Posiadają pionowe wzmocnienia wzdłuż boków, które gwarantują, że worek nie rozerwie się zarówno w czasie załadunku, jak i podnoszenia. Wymiary worka na gruz to 90x90x110 cm.

Gdzie świadczymy usługę odbioru worków Big-Bag?

Usługę odbioru odpadów w workach na gruz świadczymy we wszystkich dzielnicach Wrocławia: Gajowice, Gądów-Popowice Południowe, Grabiszyn-Grabiszynek, Jerzmanowo-Jarnołtów-Strachowice-Osiniec, Kuźniki, Leśnica, Maślice, Muchobór Mały, Muchobór Wielki, Nowy Dwór, Oporów, Pilczyce-Kozanów-Popowice Północne, Pracze Odrzańskie, Żerniki, Bieńkowice, Borek, Brochów, Gaj, Huby, Jagodno, Klecina, Krzyki-Partynice, Księże, Ołtaszyn, Powstańców Śląskich, Przedmieście Oławskie, Tarnogaj, Wojszyce, Karłowice-Różanka, Kleczków, Kowale, Lipa Piotrowska, Osobowice-Rędzin, Pawłowice, Polanowice-Poświętne-Ligota, Psie Pole-Zawidawie, Sołtysowice, Swojczyce-Strachocin-Wojnów, Świniary, Widawa, Przedmieście Świdnickie, Stare Miasto, Szczepin, Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice, Nadodrze, Ołbin, Plac Grunwaldzki, Zacisze-Zalesie-Szczytniki

Scroll Up