Firma MARKUR zajmuje się skupem i sprzedażą złomu i współpracuje z firmami oraz klientami prywatnymi. Przyjmujemy do skupu każdy rodzaj złomu metalowego oraz wszystkie metale kolorowe.

Skup złomu to nie tylko działalność biznesowa, to również działanie wpisane w ekologiczną walkę o czyste środowisko. Poprzez skup niepotrzebnych przedmiotów metalowych oczyszczamy przestrzenie miast i miejscowości ze zbytecznych odpadów i przyczyniamy się do ochrony środowiska poprzez neutralizację niebezpiecznych przedmiotów metalowych. Porzucone i zalegające elementy metalowe po pewnym czasie mogą ulegać utlenianiu i stwarzać zagrożenie ekologiczne. Wykorzystanie złomu do przetopu i dalszej produkcji przyczynia się do ograniczenia wydobycia surowców i jest wyrazem dbałości o zasoby naturalne Ziemi.

Z chęcią skupujemy metale nieżelazne, takie jak aluminium, miedź czy mosiądz. Skupujemy także stal i żeliwo. Dodatkowo przyjmujemy do skupu makulaturę oraz różnego typu folie. W naszym skupie surowców wtórnych spotkacie się z wiarygodną wyceną. Proponujemy atrakcyjne ceny. Zapraszamy do naszego skupu we Wrocławiu przy ul. ul. Kwidzyńskiej 25 we Wrocławiu.